Parfémy B.U. – recenze, akce, vzorky

Pro parfémy B.U. řadící se mezi značkové parfémované a toaletní vody, spolu se specifickým rozřazením na jednotlivé B.U. vůně, jsme připravili užitečné informace, které vám mohou pomoci najít internetový obchod s parfémy pro ženy i pro muže od světových návrhářů a značek. Internetové parfumerie mají přehlednou nabídku luxusních i levných parfémů, kde lze narazit i na B.U. recenze a vzorky pro vyzkoušení před samotnou koupí parfému.

PŘEJÍT NA B.U. RECENZE A CENY

Parfémy B.U.

Parfémy B.U. jsou běžnou součástí nejen kamenných, ale i e-shop parfumérií s produktovými řadami dámských a pánských parfémů. Označit jakoukoliv vůni za „parfém“ by bylo zavádějící. Liší se intenzitou vůně, přesněji parfémovou kompozicí, což má za následek rozdílnou sílu a trvanlivost. Setkat se můžete s pojmy jako parfém, parfémovaná voda, toaletní voda nebo kolínská a rozdílným přístupem jejich použití. Mimo to hraje svou roli také exkluzivita parfému a jejich dělení na niché vůně vyráběné malými firmami v omezeném množství, exkluzivní parfémy návrhářských domů a toaletní vody nesoucí jména celebrit a firem.

Rozlišení parfémů B.U. a dalších na:

  • Parfémový extrakt
  • Eau de Parfum (parfémovaná voda)
  • Eau de Toilette (toaletní voda)
  • Eau de Cologne (kolínská voda)

B.U. vůně

Složení parfému má 3 části, během nichž se vůně B.U. postupně uvolňuje. Je to hlava (vysoké tóny, které se rozvinou ihned po aplikaci), srdce (střední tóny nastupující po odeznění hlavy a trvající 2-3 hodiny) a základ (nízké tóny s nejdelší fází parfému). Další třídění je v rámci skupin vůní. B.U. vůně a další se dělí na květinové, orientální, cypřišové, citrusové, levandulové, dřevité a kožené s tím, že některé jsou převážně dámské případně pánské.

Žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost. – Coco Chanel

B.U. vzorky

Vzorky jsou ideální volbou pro odzkoušení parfému před jeho koupí. Vzorek B.U. je možné pořídit i v internetové parfumerii, což zpříjemňuje nakupování parfémů a vůní po internetu. Vždy je potřeba dát pozor na doprovodné informace, protože každá parfumerie může přistupovat ke vzorkům jinak. Obvykle jsou dostupné v malém objemu, například 1-5ml, s rozprašovačem nebo bez něj. Kvalita vzorků je samozřejmě totožná k originálu vůně či parfému.

Pokud jste se vzorkem spokojeni, můžete sáhnout po lahvičce parfému B.U. v různém objemu. Objem i tvar nádoby se liší značka od značky, ale v obecné rovině narazíte na objemy uvedené v tabulce níže.

20ml 30ml 50ml 75ml 125ml

Originál B.U. – akce

Parfémy B.U. v akci jsou také příležitostí, jak pořídit levné parfémy bez kompromisu v kvalitě. Zavedené parfumerie mohou pojmout akce jako způsob marketingu, a tím přilákat více nových zákazníků. Typicky se jedná o období kolem svátků, kdy jsou luxusní parfémy součástí dárkové sady. Celou dárkovou sadu nebo samotný parfém je poté možno zakoupit za sníženou cenu. I přes to byste měli být obezřetní a každou slevovou akci nebo výprodej důkladně prověřit.

Parfume

Recenze B.U.

Každý parfém je jedinečný, což ostatně platí o celém módním segmentu. Na druhou stranu opravdová kvalita by měla být oslavována. Internetové parfumerie mohou mít u svých produktů nejen základní specifikaci, ale i třeba hodnocení a recenze parfémů B.U., které se hodí u novinek v produktových řadách. Hodnotí se vzhled flakonu, výdrž vůně a její intenzita i celkový dojem. Spolu s hodnocením uvádí například historii značky a další zajímavé informace.

Prohlédněte si i jiné značkové parfémy a najděte internetovou parfumerii, která zmíněnou značku prodává.

5/5 - (4 votes)